Turniej II ________10.06.2024 r. do 11.07.2024 r.

GRUPA 1
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
Ostrowski Filip XXxXXXXXX

 

6:0
6:0

 6:0
6:0
 6:3
6:3
6:3
6:0 
6:0
6:0 
 5      I
2
Łuczka Łukasz  0:6
0:6
XXXXXXXXX
6:1
6:0
 6:1
6:4
2:6
7:6
6:2 

6:1
7:6

 4      II
3
Owczarski Rafał 0:6
0:6
1:6
0:6
XXXXXXXXX
 6:2
3:6
4:6
2:6
1:6
 6:3
6:4
     V
4
Fałek Marcin 3:6
3:6 
1:6
4:6 

2:6
6:3
6:4

XXXXXXXXX
6:2
6:3 
 6:0
6:3
    III 
5
Majchrzak Karol  3:6
0:6 
 6:2
6:7
2:6
6:2
6:1
2:6
3:6 
 XXXXXXXXX
6:7
6:2
6:2  
    IV 
6
Leszczyński Robert 0:6
0:6 
1:6
6:7  
3:6
4:6  
0:6
3:6 
7:6
2:6
2:6 
 XXXXXXXXX
    VI 
 
UWAGI:XXxxXXXXX
 Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 2
1 2 3 4 5 6
Ilość
zwycięstw
Różnica setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1 Jaśkowski Mariusz XXxXXXXXX
 6:3
6:2
 6:3
6:2
kontuzja
Iwanicki 
   6:0
6:0
       
2
Stępień Tomasz
 3:6
2:6
XXXXXXXXX
 
6:2
6:0 
6:2
6:4 
6:4
6:2 
       
3
Weznerowicz Marcin
3:6
2:6 
  XXXXXXXXX
kontuzja
Iwanicki 
7:6
4:6
6:3
6:0
6:1
       
4
Iwanicki Rafał
kontuzja
Iwanicki
2:6
0:6 
kontuzja
Iwanicki 
XXXXXXXXX
0:6
1:6 
 6:3
3:6
3:6
     VI
5
Drozdowski Bartłomiej
  2:6
4:6 
6:7
6:4
3:6
6:0
6:1 
 XXXXXXXXX  6:0
6:4
       
6
Zdziechowski Mieszko
0:6
0:6 
4:6
2:6 
0:6
1:6  
3:6
6:3
6:3 
0:6
4:6 
 XXXXXXXXX  1    
  UWAGI:XXxxXXXXX   Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 3
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
 Chachuła Daniel
XXxXXXXXX  6:3
6:1
6:4
0:6
3:6 
6:1
6:4 
 6:1
1:6
4:6
6:3
6:1 
 3      
2
Siąkowski Andrzej
3:6
1:6 
XXXXXXXXX 4:6
6:3
2:6 
  6:3
4:6
6:4 
3:6
6:0
6:3 
       
3
Błoński Adam
4:6
6:0
6:3 
6:4
3:6
6:2 
XXXXXXXXX  1:6
6:4
7:6
 6:7
6:4
7:6
         
4
Koźluk Stanisław
1:6
4:6  
  6:1
4:6
6:7 
XXXXXXXXX 6:4
6:1 
6:4
6:1 
       
5
Lubicki Bartosz
1:6
6:1
6:4 
3:6
6:4
4:6 
7:6
4:6
6:7 
4:6
1:6 
 XXXXXXXXX 0:6
0:6  
       
6
Przyborek Roman
3:6
1:6
6:3
0:6
3:6 
  4:6
1:6 
 6:0
6:0 
 XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 4
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
Ostrowski Paweł XXxXXXXXX   kontuzja 6:0
6:0 
6:0
6:0  
 5:7
1:6 
6:7
6:4
3:6 
     
2
Popielawski Radosław  kontuzja XXXXXXXXX   kontuzja   kontuzja  kontuzja   kontuzja       VI
3
Walczak Adam 0:6
0:6 
  kontuzja XXXXXXXXX   0:6
0:6 
         
4
Zdziechowski Ryszard 0:6
0:6  
  kontuzjav   XXXXXXXXX 6:4
5:7
4:6 
 6:3
3:6
6:7
       
5
Błoński Sławomir   7:5
6:1
  kontuzja  6:0
6:0
4:6
7:5
6:4 
 XXXXXXXXX   3:6
2:6
       
6
Dębiec Łukasz
7:6
4:6
6:3 
  kontuzja    3:6
6:3
7:6
  6:3
6:2
 XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 5
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
Pietrzyk Michał
XXxXXXXXX  0:6
7:6
3:6
      6:3
6:3 
       
2
Urbańczyk Bartosz
 6:0
6:7
6:3
XXXXXXXXX     6:0
6:1 
         
3
Matyszewski Jacek
    XXXXXXXXX  0:6
0:6
 5:7
+:4
4:6
         
4
Świderski Radosław
    6:0
6:0 
XXXXXXXXX            
5
Potakowski Dariusz
  0:6
1:6 
7:5
4:6
6:4 
   XXXXXXXXX          
6
 Kolanko Ernest
 3:6
3:6
         XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 6
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
 Płachta Kamil
XXxXXXXXX  7:5
4:6
6:2
6:3
6:4 
   6:0
6:3
4:6
6:3
7:5 
       
2
Świderski Dariusz
5:7
6:4
2:6 
XXXXXXXXX     6:2
6:1 
7:6
6:4 
       
3
Dzwonkowski Wojciech
3:6
4:6 
  XXXXXXXXX  6:0
6:0
6:3
6:0 
         
4
Midera Arkadiusz
     0:6
0:6
XXXXXXXXX  0:6
0:6
0:6
0:6 
       
5
Jurek Grzegorz
 0:6
3:6
 2:6
1:6
3:6
0:6 
6:0
6:0 
 XXXXXXXXX          
6
Smoła Zdzisław
6:4
3:6
5:7 
6:7
4:6 
  6:0
6:0 
       XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !

 

 GRUPA 7
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
Skura Ryszard XXxXXXXXX 6:7
4:6 
  2:6
1:6 
0:6
0:6 
         
2
Kosiacki Robert 7:6
6:4 
XXXXXXXXX 3:6
3:6 
 3:6
0:6
0:6
0:6 
kontuzja
Chachuła 
 2      
3
Ryba Szymon   6:3
6:3 
XXXXXXXXX   2:6
4:6 
         
4
Majchrzak Maciej  6:2
6:1
6:3
6:0 
  XXXXXXXXX  1:6
3:6
         
5
Świnoga Marcin 6:0
6:0 
 6:0
6:0
 6:2
6:4
6:1
6:3 
 XXXXXXXXX 6:0
6:0 
     I
6
Chachuła Piotr
   kontuzja
Chachuła
           0:6
       0:6
 XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !

Copyright (c) GEM 2014. All rights reserved.
Designed by mixwebtemplates.com