Turniej I ________26.05.2020r do 25.06.2020r

GRUPA 1
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
Rajski Michał XXxXXXXXX  6:3
3:6
7:5
 kontuzja  7:6
6:1
 6:1
6:1
6:1
6:0
 4      I
2
Szeliga Bartosz 3:6
6:3
5:7
XXXXXXXXX
 kontuzja  6:0
6:2
 6:1
6:0
6:3
6:1
    II 
3
Fałek Marcin kontuzja kontuzja 
XXXXXXXXX
 6:3
6:3
 kontuzja  kontuzja      VI
4
Przyborek Roman  6:7
1:6
 0:6
2:6
 3:6
3:6
XXXXXXXXX
4:6
4:6
6:4
4:6
2:6
0      V
5
Błoński Adam  1:6
1:6
1:6
0:6 
 kontuzja  6:4
6:4
 XXXXXXXXX
4:6
6:7
     IV
6
Rajski Andrzej 0:6
1:6
3:6
1:6
 kontuzja 4:6
6:4
6:2
 6:4
7:6
 XXXXXXXXX
     III
 
UWAGI:XXxxXXXXX
 Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 2
1 2 3 4 5 6
Ilość
zwycięstw
Różnica setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1  Majchrzak Karol XXxXXXXXX
6:2
6:1
6:1
7:5
kontuzja    3:6
4:6
3:6
4:6
 2  0   III 
2 Weznerowicz Marcin 2:6
1:6
XXXXXXXXX
 6:3
6:4
 kontuzja  3:6
6:4
4:6
6:1
6:1
+1     II
3 Szurmański Marcin 1:6
5:7
 3:6
4:6
XXXXXXXXX
 kontuzja 
 6:7
1:6
 2:6
7:5
5:7
 0    
4 Drozdowski Bartłomiej kontuzja  kontuzja   kontuzja   XXXXXXXXX
kontuzja 
kontuzja   0     VI 
5 Jaśkowski Mariusz  6:3
6:4
 6:3
4:6
6:4
 7:6
6:1
kontuzja   XXXXXXXXX 6:0
6:1
 4      I
6 Stępień Tomasz 6:3
6:4
1:6
1:6
6:2
5:7
7:5 
 kontuzja  0:6
1:6
 XXXXXXXXX        1      IV
  UWAGI:XXxxXXXXX   Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 3
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
Wąs Daniel XXxXXXXXX 1:6
1:6 
 kontuzja   kontuzja   kontuzja   3:6
1:6
 0      VI
2
Chachuła Daniel  6:1
6:1
XXXXXXXXX  6:0
6:0
 6:4
6:4
 2:6
5:7
3:6
2:6 
 3  +2  +15 II 
3
Tesz Paweł  kontuzja   0:6
0:6
XXXXXXXXX  6:2
6:2
 5:7
4:6
 1:6
1:6
 1      V
4
Walczak Adam  kontuzja   4:6
4:6
2:6
2:6
XXXXXXXXX 6:4
6:3
 1:6
1:6
 2     IV 
5
Zdziechowski Mieszko  kontuzja  6:2
7:5
 7:5
6:4
 4:6
3:6
 XXXXXXXXX  2:6
3:6
 3  +2 +12   III
6
Bąbol Michał  6:3
6:1
6:3
6:2 
 6:1
6:1
6:1
6:1 
       6:2
       6:3
 XXXXXXXXX      I
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 4
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
Potakowski Dariusz XXxXXXXXX  6:1
6:0
 3:6
1:6
 6:1
3:6
6:4
  5:7
2:6
 3 +1     IV
2
Dębiec Łukasz 1:6
0:6
XXXXXXXXX 6:1
6:1 
 7:6
6:2
 6:1
1:6
6:3
6:3
6:2
+3    II 
3
Łamajkowski Piotr  6:3
6:1
1:6
1:6 
XXXXXXXXX 6:1
6:2
 6:1
6:3
 4:6
6:2
2:6
 +3    III
4
Cichowski Piotr  1:6
6:3
4:6
6:7
2:6 
1:6
2:6
XXXXXXXXX  6:2
7:5
 1:6
3:6
     V
5
Zdziechowski Ryszard   1:6
6:1
3:6 
 1:6
3:6
 2:6
5:7
 XXXXXXXXX 0:6
6:7 
 0     VI 
6
Stańdo Tomasz 7:5
6:2
3:6
2:6
6:4
2:6
6:2 
6:1
6:3
        6:0
        7:6
 XXXXXXXXX       4 +5     I
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 5
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
Szewczyk Marcin XXxXXXXXX  2:6
4:6

 3:6
6:3
4:6

 0:6
0:6
 5:7
2:6
1:6
0:6
 0      VI
2
Królak Maciej 6:2
6:4
XXXXXXXXX  6:4
6:0
 1:6
6:1
6:2
4:6
6:4
6:3
0:6
1:6
 4      II
3
Wieteska Zdzisław

 6:3
3:6
6:4

 4:6
0:6
XXXXXXXXX 2:6
0:6
 4:6
1:6
 2:6
2:6
 1      V
4
Błoński Sławomir 6:0
6:0 
6:1
1:6
2:6 
6:2
6:0
XXXXXXXXX  5:7
2:6
2:6
2:6
 2     IV 
5
Pietrzyk Michał  7:5
6:2
 6:4
4:6
3:6
6:4
6:1
7:5
6:2
 XXXXXXXXX  4:6
1:6
 3      III
6
Owczarski Rafał 6:1
6:0
 6:0
6:1
 6:2
6:2
 6:2
6:2
      6:4
      6:1
 XXXXXXXXX  5    
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 6
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
Wlazło Mariusz XXxXXXXXX  6:4
6:3
6:1
6:1
6:7
6:1
6:3
5:7
1:6 
 6:0
6:0
 4      II
2
Smoła Zdzisław 4:6
3:6
XXXXXXXXX  7:6
4:6
6:2
 6:0
6:0
 1:6
1:6
 6:2
2:1
krecz Bąba
 3      III
3
Skura Ryszard  1:6
1:6
6:7
6:4
2:6 
XXXXXXXXX  2:6
0:6
 2:6
2:6
 6:0
6:0
 1      V
4
Matyszewski Jacek 7:6
1:6
3:6
0:6
0:6 
6:2
6:0
XXXXXXXXX  6:3
3:6
3:6
 6:0
1:1
krecz Bąba
 2      IV
5
Łuczka Łukasz  7:5
6:1
 6:1
6:1
6:2
6:2 
3:6
6:3
6:3
 XXXXXXXXX  6:0
6:0
 5      I
6
Bąba Paweł 0:6
0:6
 2:6
1:2 krecz Bąba
 0:6
0:6
0:6
1:1
krecz Bąba
     0:6
     0:6
 XXXXXXXXX  0     VI 
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !

 

 GRUPA 7
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
  XXxXXXXXX                  
2
    XXXXXXXXX                
3
 
    XXXXXXXXX              
4
 
      XXXXXXXXX            
5
           XXXXXXXXX          
6
 
           XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !

Copyright (c) GEM 2014. All rights reserved.
Designed by mixwebtemplates.com