Turniej I ________26.05.2020r do 25.06.2020r

GRUPA 1
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
Rajski Michał XXxXXXXXX                  
2
Szeliga Bartosz  
XXXXXXXXX
               
3
Fałek Marcin    
XXXXXXXXX
             
4
Przyborek Roman      
XXXXXXXXX
           
5
Błoński Adam        
 XXXXXXXXX
         
6
Rajski Andrzej          
 XXXXXXXXX
       
 
UWAGI:XXxxXXXXX
 Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 2
1 2 3 4 5 6
Ilość
zwycięstw
Różnica setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1  Majchrzak Karol XXxXXXXXX
 
               
2 Weznerowicz Marcin   XXXXXXXXX
 
             
3 Szurmański Marcin     XXXXXXXXX
 
           
4 Drozdowski Bartłomiej       XXXXXXXXX
 
         
5 Jaśkowski Mariusz          XXXXXXXXX          
6 Stępień Tomasz            XXXXXXXXX        
  UWAGI:XXxxXXXXX   Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 3
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
Wąs Daniel XXxXXXXXX                  
2
Chachuła Daniel   XXXXXXXXX                
3
Tesz Paweł     XXXXXXXXX              
4
Walczak Adam       XXXXXXXXX            
5
Zdziechowski Mieszko          XXXXXXXXX          
6
Bąbol Michał            XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 4
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
Potakowski Dariusz XXxXXXXXX                  
2
Dębiec Łukasz   XXXXXXXXX                
3
Łamajkowski Piotr     XXXXXXXXX              
4
Cichowski Piotr       XXXXXXXXX            
5
Zdziechowski Ryszard          XXXXXXXXX          
6
Stańdo Tomasz            XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 5
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
Szewczyk Marcin XXxXXXXXX                  
2
Królak Maciej   XXXXXXXXX                
3
Wieteska Zdzisław     XXXXXXXXX              
4
Błoński Sławomir       XXXXXXXXX            
5
Pietrzyk Michał          XXXXXXXXX          
6
Owczarski Rafał            XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 6
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
Wlazło Mariusz XXxXXXXXX                  
2
Smoła Zdzisław   XXXXXXXXX                
3
Skura Ryszard     XXXXXXXXX              
4
Matyszewski Jacek       XXXXXXXXX            
5
Łuczka Łukasz          XXXXXXXXX          
6
Bąba Paweł                XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !

 

 GRUPA 7
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
  XXxXXXXXX                  
2
    XXXXXXXXX                
3
 
    XXXXXXXXX              
4
 
      XXXXXXXXX            
5
           XXXXXXXXX          
6
 
           XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !

Copyright (c) GEM 2014. All rights reserved.
Designed by mixwebtemplates.com