Turniej II ________07.07.2020r do 06.08.2020r

GRUPA 1
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
 Rajski Michał XXxXXXXXX                  
2
 Szeliga Bartosz  
XXXXXXXXX
               
3
 Rajski Andrzej    
XXXXXXXXX
             
4
 Błoński Adam      
XXXXXXXXX
           
5
 Jaśkowski Mariusz        
 XXXXXXXXX
         
6
 Weznerowicz Marcin          
 XXXXXXXXX
       
 
UWAGI:XXxxXXXXX
 Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 2
1 2 3 4 5 6
Ilość
zwycięstw
Różnica setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
 Przyborek Roman
XXxXXXXXX
 
               
2  Fałek Marcin   XXXXXXXXX
 
             
3  Majchrzak Karol     XXXXXXXXX
 
           
4  Stępień Tomasz       XXXXXXXXX
 
         
5  Bąbol Michał          XXXXXXXXX          
6  Chachuła Daniel            XXXXXXXXX        
  UWAGI:XXxxXXXXX   Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 3
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
 Szurmański Marcin XXxXXXXXX                  
2
Drozdowski Bartłomiej   XXXXXXXXX                
3
Zdziechowski Mieszko     XXXXXXXXX              
4
Walczak Adam       XXXXXXXXX            
5
Stańdo Tomasz          XXXXXXXXX          
6
Dębiec Łukasz            XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 4
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
 Wąs Daniel
XXxXXXXXX                  
2
 Łamajkowski Piotr   XXXXXXXXX                
3
 Potakowski Dariusz     XXXXXXXXX              
4
 Cichowski Piotr       XXXXXXXXX            
5
 Owczarski Rafał          XXXXXXXXX          
6
Królak Maciej             XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 5
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
Zdziechowski Ryszard XXxXXXXXX                  
2
 Pietrzyk Michał   XXXXXXXXX                
3
 Błoński Sławomir
    XXXXXXXXX              
4
 Wieteska Zdzisław       XXXXXXXXX            
5
 Łuczka Łukasz          XXXXXXXXX          
6
 Wlazło Mariusz            XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 6
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
Szewczyk Marcin XXxXXXXXX                  
2
Smoła Zdzisław   XXXXXXXXX                
3
Matyszewski Jacek     XXXXXXXXX              
4
Leszczyński Robert       XXXXXXXXX            
5
Iwanicki Rafał          XXXXXXXXX          
6
                 XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !

 

 GRUPA 7
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
  XXxXXXXXX                  
2
    XXXXXXXXX                
3
 
    XXXXXXXXX              
4
 
      XXXXXXXXX            
5
           XXXXXXXXX          
6
 
           XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !

Copyright (c) GEM 2014. All rights reserved.
Designed by mixwebtemplates.com