Turniej II ________07.07.2020r do 06.08.2020r

GRUPA 1
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
Rajski Michał XXxXXXXXX   3:6
0:6 
 6:3
4:6
6:4

6:3
6:3

6:1
4:6
6:2 
       
2
 Szeliga Bartosz  6:3
6:0
XXXXXXXXX
 6:2
6:2
 6:1
6:1
6:1
6:0 
 6:1
6:3
     I
3
 Rajski Andrzej    2:6
2:6
XXXXXXXXX
 6:3
6:1
6:3
1:6
3:6 
2:6
7:6
3:6 
       
4
 Błoński Adam 3:6
6:4
4:6 
1:6
1:6 
 3:6
1:6
XXXXXXXXX
 6:2
3:6
3:6
4:6
2:6 
 0      
5
 Jaśkowski Mariusz 3:6
3:6 
 1:6
0:6
 3:6
6:1
6:3
 2:6
6:3
6:3
 XXXXXXXXX
6:3
6:2 
 3      
6
 Weznerowicz Marcin 1:6
6:4
2:6 
1:6
3:6 
 6:2
6:7
6:3
 6:4
6:2
3:6
2:6 
 XXXXXXXXX
 2      
 
UWAGI:XXxxXXXXX
 Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 2
1 2 3 4 5 6
Ilość
zwycięstw
Różnica setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
 Przyborek Roman
XXxXXXXXX
5:7
2:6 
 4:6
4:6
  3:6
3:6 
 6:1
6:0
       
2  Fałek Marcin  7:5
6:2
XXXXXXXXX
2:6
5:7 

6:2
2:6
6:3 

3:6
7:5
6:4 
 6:4
6:3
 +4  +9  III
3  Majchrzak Karol 6:4
6:4 
6:2
7:5 
XXXXXXXXX6
6:3
6:7
7:6 
 2:6
1:6
 6:3
6:4
 +5   II 
4  Stępień Tomasz   2:6
6:2
3:6 
 3:6
7:6
6:7
XXXXXXXXX
 2:6
0:6
 6:7
6:3
6:2
       
5  Bąbol Michał  6:3
6:3
 6:3
5:7
4:6
 6:2
6:1
6:2
6:0
 XXXXXXXXX 6:2
6:3 
 +7  
6  Chachuła Daniel 1:6
0:6 
4:6
3:6 
 3:6
4:6
7:6
3:6
2:6 
 2:6
3:6
 XXXXXXXXX       0      VI
  UWAGI:XXxxXXXXX   Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 3
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
 Szurmański Marcin XXxXXXXXX  6:1
6:1
  3:6
6:3
6:7 
           
2
Drozdowski Bartłomiej 1:6
1:6 
XXXXXXXXX  6:4
6:3
 6:3
4:6
6:4
2:6
6:2
3:6 
 6:4
4:6
6:4
 3 +1     
3
Zdziechowski Mieszko   4:6
3:6 
XXXXXXXXX 2:6
6:3
6:2 
 7:5
4:6
6:3

 6:2
7:6

       
4
Walczak Adam  6:3
3:6
7:6
3:6
6:4
4:6 
6:2
3:6
2:6 
XXXXXXXXX 6:1
6:3 
6:0
6:4 
 3  +3    
5
Stańdo Tomasz   6:2
2:6
6:3 
5:7
6:4
3:6 
 1:6
3:6
 XXXXXXXXX  2:6
5:7
       
6
Dębiec Łukasz    4:6
6:4
4:6
2:6
6:7 
0:6
4:6 
         6:2
         7:5
 XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 4
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
 Wąs Daniel
XXxXXXXXX     6:2
6:1 
 3:6
4:6
 6:1
6:0
       
2
 Łamajkowski Piotr   XXXXXXXXX  6:2
7:6
  1:6
7:6
2:6 
 6:4
1:6
3:6
       
3
 Potakowski Dariusz   2:6
6:7 
XXXXXXXXX 6:0
6:0 
1:6
1:6 
 2:6
3:6
       
4
 Cichowski Piotr 2:6
1:6 
  0:6
0:6 
XXXXXXXXX  1:6
0:6
 2:6
2:6
       
5
 Owczarski Rafał 6:3
6:4 
 6:1
6:7
6:2
 6:1
6:1
6:1
6:0 
 XXXXXXXXX  7:6
2:6
5:7
 4  +6    
6
Królak Maciej  1:6
0:6 
 4:6
6:3
6:1
6:2
6:3 
6:2
6:2 
        6:7
        6:2
        7:5
 XXXXXXXXX       4  +4    
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 5
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
Zdziechowski Ryszard XXxXXXXXX  3:6
1:6
4:6
3:6 
6:0
6:0 
 6:3
3:6
3:6
6:4
6:1 
 2      
2
 Pietrzyk Michał  6:3
6:1
XXXXXXXXX  2:6
2:6
 6:2
6:2
 6:2
2:6
6:7
 6:4
6:4
 3      
3
 Błoński Sławomir
 6:4
6:3
6:2
6:2 
XXXXXXXXX 6:0
6:0 
1:6
3:6 
         
4
 Wieteska Zdzisław  0:6
0:6
 2:6
2:6
 0:6
0:6
XXXXXXXXX  2:6
2:6
 0:6
0:6
 0      VI
5
 Łuczka Łukasz  3:6
6:3
6:3
2:6
6:2
7:6 
6:1
6:3 

 6:2
6:2

 XXXXXXXXX  6:2
4:6
6:4
 5      I
6
 Wlazło Mariusz 4:6
1:6 
 4:6
4:6
   6:0
6:0
       2:6
       6:4
       4:6
 XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !
GRUPA 6
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
Szewczyk Marcin XXxXXXXXX  6:1
6:0
 6:3
6:2
 3:6
3:6
 3:6
6:2
3:6
 6:4
6:1
 3     III 
2
Smoła Zdzisław  1:6
0:6
XXXXXXXXX  1:6
1:6
 1:6
0:6
 2:6
2:6
         
3
Matyszewski Jacek 3:6
2:6 
6:1
6:1 
XXXXXXXXX  6:0
1:6
2:6
 5:7
7:5
5:7
6:0
6:0 
 2     IV 
4
Leszczyński Robert  6:3
6:3
6:1
6:0 
0:6
6:1
6:2 
XXXXXXXXX 4:6
3:6 
6:3
6:0 
 4     II 
5
Iwanicki Rafał  6:3
2:6
6:3
6:2
6:2 
 7:5
5:7
7:5
 6:4
6:3
 XXXXXXXXX 6:3
6:3 
 5      I
6
 Koźluk Stanisław  4:6
1:6
  0:6
0:6 
3:6
0:6 
     3:6
     3:6
 XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !

 

 GRUPA 7
1
2
3
4
5
6
Ilość
zwycięstw
Różnica
setów
Różnica 
gemów
Miejsce
1
  XXxXXXXXX                  
2
    XXXXXXXXX                
3
 
    XXXXXXXXX              
4
 
      XXXXXXXXX            
5
           XXXXXXXXX          
6
 
           XXXXXXXXX        
 
UWAGI:XXxxXXXXX
  Trzeciego seta rozpoczynamy od stanu 2:2 w gemach.   Proszę o rozgrywanie gier w terminie !

Copyright (c) GEM 2014. All rights reserved.
Designed by mixwebtemplates.com